تعمیر گوشی موبایل و تبلت در کاشان – امکان تعمیر به صورت حضوری و آنلاین

 

تعمیر گوشی موبایل در کاشان

یکی از مشکلاتی که امروزه وجود دارد خراب شدن مدام گوشی های هوشمند است و قابل پیش بینی است که آنها مدام نیاز به تعمیر داشته باشند. تعویض تاچ ال سی دی، تعویض باطری، تعویض سوکت و غیره که تعمیرکار موبایل این کارها را هرروز انجام می ­دهد. با توجه به گرانی گوشی و تغییر مداوم قیمت ها امکان خرید گوشی موبایل به راحتی انجام پذیر نمی باشد. بنابراین تعمیر گوشی موبایل و تبلبت در کاشان یکی از پرطرفدارترین مشاغل در حوزه فناوری اطلاعات می باشد.

متاسفانه مشکلاتی که برای گوشی های موبایل اتفاق می افتد غیر قابل پیش بینی است، برای مثال ما نمی دانیم که در چه مکان وتاریخی آب می ریزد  روی گوشی و موبایل دچار مشکل می شود و نیازبه تعمیر پیدا می کند. این مشکل کاربران را مجبور می کند که همیشه آماده باشند و دنبال منبع مناسبی برای تعمیر گوشی های خود  بگردند که ما استاک را معرفی میکنیم.

کیفیت قطعات و تعمیرات استاک به چه صورت است؟

در تعمیرگاه تخصصی استاک کیفیت اجناس مختلف است و انتخاب آن با مشتری است که قیمت ها هم متفاوت است. استاک گارانتی یک ماهه هم دارد تا خیال مشتری را از کیفیت اجناس مطمئن کند. کارشناسان استاک موظف و متعهد هستند که گوشی موبایل را به طور کامل تعمیر کنند و تا تأیید و رضایت مشتری تمام تلاش خود را برای رفع مشکل تلفن همراه او بکار بگیرد.

آیا هزینه تعمیرات موبایل زیاد است؟

خیلی از افراد فکر می کنند که هزینه تعمیرات گوشی موبایل زیاد است در حالی که واقعا اینطور نیست و فقط هزینه تعمیر بعضی از اجزای گوشی همراه زیاد است.برای مثال اگر بخواهید صفحه نمایش یا برد گوشی موبایل را  تعویض کنید باید هزینه زیادی پرداخت کنید به دلیل اینکه اجزایی مانند صفحه نمایش بخش عظیمی از گوشی را تشکیل می دهند  بنابراین طبیعی است که هزینه زیادی داشته باشد.اما همه تعمیرات هزینه زیادی ندارند.

برای مثال تعویض دوربین سلفی، تعوض دکمه ولوم، تعویض باطری وغیره همگی از تعمیراتی هستند که هزینه ی آنچنانی ندارند. اگر بخواهیم بگویم چند درصد پر هزینه و چند درصد کم هزینه هستند به جرأت می توانم بگویم که حداقل 70 درصد از  تعمیرات موبایل کم هزینه هستند و فقط 30 درصد از تعمیرات موبایل هزینه نسبتا زیادی دارند. باید بدانید که سود اجناس استاک کم بسیار و قابل رقابت با بازار های عمده فروشی  و حتی قیمت های قطعات موبایل در تهران است و هزینه های نصب معقول بصرفه است.

آیا عمر گوشی تعمیر شده کم می شود؟

یکی از باور های غلط مردم این است که فکر می کنند با تعمیر گوشی از عمر مفید گوشی موبایل کم می شود. درصورتی که اصلا این فرضیه درست نیست. تا زمانی که  تعمیرگوشی با کیفیت، دقت و مطابق با استاندارد های لازم انجام شود هیچ وقت از عمر مفید گوشی نمی کاهد. بسیارند افرادی که گوشی خود را برای تعمیر به تعمیرکاران  مجرب سپردند و سال هاست دارند از گوشی خود استفاده می کنند و هیچ مشکلی هم برای تلفن موبایل آنها ایجاد نشده است.

پس مطمئن باشید اگر گوشی خود به دست افراد و تعمیرکاران مجرب و کاربلد بسپارید از عمر گوشی شما کاسته نمی شود. ما به شما استاک را معرفی میکنیم که یکی از معتبرترین فروشگاه های تعمیر موبایل در کاشان است.

آیا گوشی بعد از تعمیر دیگر کیفیت اولیه را ندارد؟

یکی از باور های غلطی که بین مردم بسیار رایج است این است که فکر می کنند گوشی بعد از تعمیر  منجر به افت کیفیت می شود.تعمیرات گوشی اگر به درستی و با جایگزین کردن قطعات درجه یک انجام شود،هیچ وقت منجر به افت کیفیت نمی شود. برای مثال تصور کنید شما قصد تعویض تاچ ال سی دی گوشی خود را دارید که استاک بهترین و با کیفیت ترین سرویس را برای انجام این کار ارائه می دهد.اگر از کارشناسان ما بخواهید تاچ ال سی دی اورجینال را در دستگاهتان نصب کنند،اطمینان داشته باشید که هرگز گوشی شما دچار افت کیفیت نمی شود.

افت کیفیت فقط موقعی رخ می دهد که تعمیرکار دانش کافی برای تعمیر موبایل شما را نداشته باشد و یا قطعه بی کیفیتد گوشی شما به کار برده باشد.پس این باور غلط را از ذهن خود بیرون کنید که تعمیرات موبایل باعث افت کیفیت عملکرد گوشی ها می شود ویک گوشی تعمیر شده افت کیفیت کیفیت چشمگیری را به همراه خواهد داشت.تا زمانیکه گوشی به درستی  و با استفاده از قطعات با کیفیت تعمیر شود،هیچ افت کیفیتی در آن نخواهید دید.

روند تعمیر موبایل در استاک

با استفاده از سرویس آنلاین کاربر می تواند با ورود به سایت استاک  یا از طریق اپلیکیشن استاک سفارش خود را در استاک به ثبت  برسانید تا پیک موتوری های استاک به صورت رایگان گوشی یا تبلت شما را تحویل بگیرند و پس از اتمام تعمیر مجددا گوشی تعمیر شده را برای شما به صورت رایگان بازگردانند.لازم به ذکر است که کل پروسه درکمترین زمان ممکن طی میشود.

درباره ی استاک بیشتر بدانید

استاک به عنوان یک سرویس تعمیر موبایل در کاشان به صورت آنلاین و حضوری فعالیت می کند. شما می توانید به استاک بروید و گوشی خود را به کارشناسان ما بسپارید. اما در این اوضاع کرونا که ما نمی توانیم ااز خانه بیرون برویم چه کنیم؟استاک فکر اینجا رو  هم کرده است. شما می توانید از طریق سایت استاک یا اپلیکیشن استاک ثبت سفارش دهید تا پیک های استاک درب منزل شما بیایند و گوشی شما را به صورت رایگان تحویل بگیرند.

شما با این کار گوشی خود را به دست متخصصین ما می سپارید و بعد از تعمیر پیک های استاک گوشی شما را سالم به شما باز می گردانند. ثبت تعمیرات از لحظه درخواست مشتری تا لحظه تحویل از خدمات استاک است.

  • استاک دارای کادری با تجربه و کاربلد است که باعث می شود شما نگرانی برای سپردن گوشی خود به استاک نداشته باشید.
  • استاک کارها و قطعات خود را یک ماه گارانتی می کند تا جای نگرانی نباشد.

حوزه های فعالیت استاک چیست ؟

تعمیر گوشی موبایل خاموش

شاید از متداول ترین اشکالات پیش آمده برای موبایل های همراه خاموش شدن آن بدون قابلیت روشن شدن آن باشد. شاید تصور کنید مشکل از باتری موبایل باشد. ولی بعضی اوقات هم ممکن است برد موبایل خاموش شده باشد. در هر صورت برای تشخیص منشا مشکل ابتدا تلفن همراه را به شارژر متصل می کنند، اگر علامت شارژ بر روی موبایل ظاهر نشود این بدین معنیست که برد گوشی خاموش است و ممکن است یکی از آی سی های روی برد آسیب دیده باشد. به دلیل تعدد آی سی های موبایل در این موقعیت باید تمامی آی سی ها یک به یک بررسی شوند تا آی سی آسیب دیده شناسایی و رفع مشکل شود. این بررس باید بسیار دقیق  و با دقت فراوان انجام شود. از علل خرابی آی سی ها می توان به وامل زیادی از جمله آب خوردگی یا ضربه دیدن اشاره کرد که باعث خاموشی آی سی موبایل می شود.

تعمیر گوشی موبایل خاموش

 

تعمیر ال سی دی و تاچ موبایل

یکی از رایج ترین علت های مراجعه مردم به تعمیرگاه های موبایل، تعویض ال سی دی گوشی موبایل است. ال سی دی موبایل به دلایل مختلفی از جمله آب خوردگی و ضربه خوردن مشکل پیدا می کند.تاچ ال سی دی موبایل از اجزای مختلفی شامل گلس، محافظ ال سی دی، تاچ یا دیجیتایرز ال سی دی و بک لایت و فریم ال سی دی تشکیل شده است. ال سی دی و تاچ گوشی بعد از تشخیص خرابی به شیوه های گوناگونی مورد تعمیر قرار می گیرند.

تعمیر تاچ و ال سی دی موبایل

مشکل عدم آنتن دهی گوشی موبایل

اولین راه حلی که برای حل این مشکل به نظر می رسد، راه اندازی مجدد گوشی یا همان ری استارت گوشی موبایل می باشد اما اگر با این کار مشکل گوشی موبایل حل نشد، باید مورد را در میان مشکلات نرم افزاری گوشی جستجو کرد.

حل های سخت افزاری که معمولا مربوط به فلت داخلی گوشی است و یا مواردی مثل فلش کردن گوشی به میان می آیندکه می توانید در این حالات گوشی خود را به مرکز تعمیر گوشی موبایل استامک بسپارید.

An image

بالا نیامدن گوشی موبایل و مشکلات هارد

ضربه هایی که به گوشی موبایل وارد می شود باعث آسیب دیدگی هارد می شود. یک نشانه  هایی که نشان می دهد هارد گوشی مشکل پیدا کرده این است که گوشی موبایل بدون هیچ علتی مدام و به صورت خودکار ری استارت شود. به علاوه اگر هنگام روشن کردن گوشی موبایل شما روی آرم برندش قفل می شود و مجددا ری استارت می شود،می تواند نشان دهد که هارد مشکل دارد و خراب شده است. اما بعضی اوقات ممکن است هارد شما نیاز به ارتقاء داشته باشد. این مورد ممکن است به علت کمبود حافظه گوشی نیز اتفاق بیافتد. قابل ذکر است که تعمیرات هارد گوشی در تعمیرگاه استاک به صورت تخصصی انجام می شود.

مشکل شارژ نشدن گوشی و حل آن

یکی از مشکلاتی که مردم را روانه ی تعمیرگاه می کند مشکل شارژ نشدن گوشی همراه است. در این مورد دو حالت پیش می آید: یا مشکل از شارژر و کابل شارژر است یا مشکل از خود گوشی است. در حالت اول باید شارژر را روی گوشی های دیگر تست کنید. در صورتی که شارژر روی گوشی هتی دیگر کار کرد مشکل از شارژر نیست. پس حالت دوم را بررسی می کنیم. در این حالت ممکن است مشکل از آی سی شارژ، آی سی تغذیه و شاید از باتری گوشی باشد. تمامی این موارد نیازمند بررسی دقیق تعمیرکاران موبایل است تا بتوانند مشکل را حل کنند.

An image

مشکل داغ کردن گوشی ها

داغ کردن برای وسایل الکترونیک امری رایج و طبیعی است. گوشی های همراه نیز جزء وسایل الکترونیک به حساب می آیند و داغ کردن آنها باعث می شود افراد به تعمیرگاه ه مراجعه کنند. الیته اگر این داغی از یک حدی بیشتر شود باید گوشی را نسبت به مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مورد بررسی قرار داد. این مشکل برای گوشی های اندروید به خصوص سامسونگ امری رایج است. توصیه می شود هر سال حداقل 2 بار نسبت به فلش کردن تلفن همراه خود اقدام کنید تا مشکلات ناشی از نرم افزار خود را پیشگیری کرده و رفع کنید. اگر مشکلات بدتری وجود داشته باشد می توانید ب مراکز تعمیر موبایل مراجعه کنید و باتری موبایل خود را توسط تعمیرکاران مورد بررسی قرار دهید و مشکل آن را رفع کنید.

تعمیر مشکلات مربوط به بلندگوی موبایل

آب خوردن موبایل، ضربه های بیرونی و آسیب درسیم های داخلی باعث می شودکه اسپیکر موبایل های همراه در این بخش عملکرد خوبی نداشته باشند. این موضوع باید توسط متخصصین بررسی شود.

An image

 

سایر مشکلات ومسائل مربوط به بدنه موبایل

ضربه خوردن به گوشی یا افتادن گوشی از ارتفاع جزء شایع ترین اتفاقاتی هستند که برای گوشی های همراه رخ می دهند. مشکلات ناشی از این اتفاقات نیزهمگی توسط تعمیرکاران حرفه ای تعمیرات موبایل استاک قابل تعمیر هستندو البته مشکلات تخصصی دیگری نیز برای گوشی های همراه بوجود می آیند.

 

 

تعداد مراکز تعمیر موبایل و تبلت در کاشان بسیار زیاد است به طوری که انتخاب بهترین تعمیرگاه موبایل در کاشان بسیار سخت می باشد. با این حال تعداد محدودی مرکز تعمیر گوشی وجود دارد که نسبت به بقیه شناخته تر و معتبرتر و دارای تجربه بیشتری نسبت به همکاران خود می باشند. استاک از این نظر دارای برتری می باشد که مرکز اصلی و تخصصی فروش قطعات موبایل در کاشان نیز می باشد بنابراین بهترین قطعات گوشی موجود در کاشان را می توانید روی گوشی خود قرار دهید. ما به شما مرکز تعمیر تخصصی موبایل و تبلت استاک در کاشان را معرفی می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم تا گوشی شما در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت عالی تعمیر خواهد شد,

نویسنده:کوثر حداد

استاک به بزرگی یک شهر

نظرات کاربران

کد امنیتی

استاک در رسانه های دیگر

از تخفیف ها و جدیدترین های استاک باخبر شوید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی

عضویت در خبرنامه پیامکی