نوبت دهی مجازی

نوبت دهی سایت

برای استفاده از بخش نوبت دهی سایت و اپلیکیشن استاک شما باید ابتدا وارد سایت www.stockisho. com و یا اپلیکیشن استاک بشوید و اقدامات لازم جهت عضویت در سایت را انجام دهید.

بعد از عضویت در سایت شما باید به قسمت پنل کاربری بروید و در قست پذیرنده اطلاعات لازم را وارد کنید. بعد از تایید مدیر سایت شما به عنوان یک پذیرنده می توانید اقدام به ثبت نوبت خود کنید.

An image

در این قسمت وارد پنل کاربری شوید

An image

 وقتی وارد پنل کاربری شوید این قسمت برای شما باز می شود که  در این قسمت پزشک باید اطلاعات را وارد کند 

 

An image

پس از تایید مدیرسایت چنین برگه ای برای پذیرنده باز می شود 

 

شما دکتر گرامی به چند طریق می توانید از امکانات استاک استفاده نمایید. قابلیت اولی که استاک به شما می دهد امکان نوبت دهی در تاریخ مورد نظر توسط مشتری است (که البته دکتر باید از قبل شیفت ان تاریخ را مشخص کرده باشد. قابلیت دوم امکان نوبت دهی توسط پزشک به مشتری جهت انجام کار می باشد.

پزشک بعد از ثبت نام در سایت خواهد توانست شیفت های کاری خود را مشخص نماید و بعد از مشخص شدن شیفت ها مشتری می تواند اقدام به دریافت نوبت کند.

پزشک بعد از ورود بهبرنامه به پنل کاربری رفته و به قسمت پذیرنده وارد می شود و سپس گزینه شیفت را کلیک می نماید. با فشار دادن گزینه ثبت شیفت جدید شما می توانید شیفت یا شیفت های کاری خود را مشخص کنید.

An image

برای تعیین شیفت کاری خود روی این گزینه کلیک کنید 

 

دقت داشته باشید شنا می توانید شیفت هارا مشخص کنید اما فعال نکنید به این معنی که ممکن است شما چینش شیفت های یک هفته خود را مشخص کنید اما علاقه داشته باشید که هر شیفت یک روز قبل برای مشتری به نمایش در آید در صورتی که گزینه وضعیت شیفت را غیرفعال اعلام نمایید مشتری نخواهد توانست اقدام به ثبت نوبت کند.

An image

وقتی روی گزینه شیفت کلیلک کنید این فحه برای شما می آید که شما می توانید در این قسمت شیفت اری خود را مشخص کنید

 

در قسمت شیفت ها، شیفت هایی که شما آنها را رزرو کرده اید نمایش داده می شود و شما دکتر عزیز می توانید آنها را ویرایش و یا حذف نمایید.

در این مرحله دکتر می تواند از قابلیت دوم برنامه استاک استفاده نماید و نوبت های کاری خود ا برای مشتری رزرو نماید که این کار توسط سیستم برای مشتری SMS خواهر شد و او را مطلع خواهد ساخت.

از دیگر مزایای این اپلیکیشن می توان به امکان چند پذیرنده  بودن آن اشاره کرد. چنانچه یک دکتر در چند مطب کار کند خواهد توانستبرای هر کدام به صورت جداگانه نوبت دهی را اجرا نماید و چنانچه دکتر تمایل داشته باشد خواهد توانست نوبت های خود را در کلینیک ها و کراکز درمانی دیگر نیز در این برنامه ثبت نماید که این کار باعث کمتر شدن سردرگمی مشتری می شود و مشتری می تواند در هر زمان و مکانی که دکتر حضور داشته باشد خدمت مورد نظر را دریافت و یا ویزیت شود.

دکتر می تواند از قابلیت سئو سازی در  سایت استاک استفاده نماید. این مزیت به دکتر کمک می کند که به مرور زمان به صفحه اول سرچ گوگل برسد. این اقدام برای معرفی تبلیغات بسیار مؤثر است. تولید محتوا و سئو به صورت همزمان در تایم های مشخص و با برنامه زمانی مشخص می تواند نام و کار دکتر را ترند اول و یا یکی از اولین ترند های گوگل کند.

دکتر می تواند مدارک و افتخارات خود را بارگزاری کند. همچنین این امکان را دارد که از طریق مختلف اقدام به تبلیغ کار خود کند.

نوبت مشتری

مشتری و یا مریض جهت دریافت نوبت از دکتر مورد نظر خود ابتدا به تخصص مورد نظر رفته و در این مرحله مشخص می کند که در کدام یک از مطب ها و یا مجتمع ها می خواهد ویزیت شود. بعد از آن دکتر مورد نظر خود را مشخص و نوبت های او را خواهد دید و از بین آن ها یکی را انتخاب خواهد نمود.از طرفی مشتری بعد از ویزیت شدن باید منتظر بماند تا از طرف دکتر وقتی برای انجام کار به او داده شود.
مشتری از این کار از طریق دریافت SMS مطلع می گردد. مشتری می تواند بعد از اختصاص نوبت به او در هر کدام از حالات دریافت نوبت از طریق برنامه با دکتر چت کند. البته این امکان نیز وجود دارد که چنانچه دکتر اجازه دهد مشتریان بتوانند قبل از دریافت نوبت نیز با دکتر چت کنند ما این مورد تنها در حالتی است که دکتر این اجازه را بدهد.

نویسنده:کوثر حداد

نظرات کاربران

کد امنیتی

استاک در رسانه های دیگر

از تخفیف ها و جدیدترین های استاک باخبر شوید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی

عضویت در خبرنامه پیامکی