گوشی دست دوم

خرید گوشی دست دوم

برای خرید گوشی های دست دوم و کارکرده باید چه نکاتی را رعایت کرد؟ 

 اصلا میشه اطمینان کرد؟ 

از دیوار گوشی بخریم یا نه؟

چه گوشی هایی قابلیت اطمینان دارند؟

ما در این محتوا قصد داریم به شما بگوییم که چه کارهایی را در خصوص خرید گوشی دست دوم انجام دهید تا ضرر نکنید و بهترین جنس را با بهترین قیمت خریداری کنید. شما می توانید گوشی دست دومی را که می خواهید خریداری کنید را برای استاک بیاورید تا از صحت و سلامت گوشی اطلاع پیدا کنید. 

برای خرید گوشی دست دوم چه نکاتی را رعایت کنیم 

   حتما از فروشنده مطمئن خرید کنید و برای تست دستگاه از فروشنده زمان بخواهید.وقتی گوشی را دیدید از لحاظ چشمی ببینید که خوردگی نداشته باشد و تصویر و تاچ را کاملا تست کنید  تمام درگاه ها را بررسی کنید مانند درگاه های شارژ، هندزفری و درگاه صدا را چک کنید. بررسی روزنه های گوشی می تواند به شما کمک کند تا میزان کارکرد گوشی را متوجه شوید. اگر همه چیز درست بود می توانید برای خرید گوشی بیعانه بپردازید و گوشی را جهت تست از فروشنده بگیرید.اگر گوشی را خریداری کردید حتما استعلام گوشی را بگیرید.

استعلام گوشی چیست؟

از شماره گیر کد #7777* را شماره گیری کنید و استعلام اصالت  دستگاه را بگیرید.

وارد سایت همتا بشوید

 گوشی موبایل باید در سایت همتا به نام شما بشود و اگر این کار انجام نشود به احتما زیاد بعد از مدتی آنتن گوشی شما میپره پس حتما این کار را انجام بدهید.

چه وسایلی را باید از فروشنده بگیریم؟

کارتون دستگاه را حتما بگیرید هندزفری و شارژر را باید دریافت کنید.

چه چیز هایی را باید تست کنیم 

حتما  دوربین گوشی را تست کنید و ببینید. دوربین نباید لرزش داشته باشد. زوم و فوکوس را باید تست کنید. به کیبورد بروید و حروف و اعداد را به ترتیب بزنید و یکی از آیکونهای برنامه رو بگیرید و در تمام نقاط صفحه بچرخونید  تا از سلامت تاچ مطمئن شوید. تصویر و تاچ را به صورت کامل تست کنید. در گوشی های سامسونگ می توانید برای تست گوشی به شماره گیر گوشی بروید و #*0#* را بزنید و رنگ های گوشی را ببینید و در قسمت تاچ تاچ رو کاملا تست بکنید که تاچ هم مشکلی نداشته باشد. در گوشی های شیائومی هم #*6484#*#* را شماره گیری کنید و از این طریق شما می توانید تصویر و تاچ را تست کنید.اگر شما هم گوشی دست دوم خریدید و ازش راضی بودید توی کامنت ها به ما بگید و اگر خریدید و ناراضی بودید مشکل خودتون رو به ما بگید.

نویسنده : کوثر حداد

نظرات کاربران

کد امنیتی

استاک در رسانه های دیگر

از تخفیف ها و جدیدترین های استاک باخبر شوید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی

عضویت در خبرنامه پیامکی